Facebook: що цікавого, що нового?

Ми щодня працюємо, налаштовуємо реклами, комунікуємо і не можемо зупинитися ????!

Багато хто нам допомагає, а віднедавна - і фейсбук.
Він подбав про те, щоб ми ефективно використовували свій час, гортаючи стрічку.
Тепер його інструмент "Your time on Facebook" став доступний користувачам мобільного додатку у всьому світі. Панель показує, скільки часу Ви користувались додатком минулого тижня - по днях тижня і в середньому.

Ви можете встановити денний ліміт часу на користування Facebook, а після того як він вичерпається, отримаєте сповіщення.

Для користування цим інструментом перейдіть на Facebook's More tab -> Settings & Privacy -> Your Time on Facebook. І нехай час витрачається з користю ????
Ще одна нова функція,
яку запустив Facebook! Уявіть, що ви разом! Переглядати відео разом з близькими людьми значно цікавіше, ніж наодинці, правда ж? ;) За допомогою Watch Party ви зможете переглядати онлайн разом з друзями відео, що доступне у Facebook.

Як це працює?

1. Натисніть на поле створення посту.

2. Виберіть відео, яке хочете подивитися.

3. Виберіть друзів, яких хочете долучити до перегляду.

Користувач, який розпочав Watch Party, може зупиняти відео, перемотувати його, коментувати, добавляти відеозаписи в чергу та дивитися, хто під'єднався до спільного перегляду.

Тому, коли наступного разу захочете подивитися смішне відео про котиків, привітання чи концерт, користуйтеся функцією Watch Party та діліться позитивними емоціями з друзями! ;)
Який контент найбільше поширюють на facebook? Це відеоролики!
А ще люди охоче поширюють:
• Практичні лайфхаки – поради, які супроводжуються поясненнями, відео, як змайструвати, приготувати, видозмінити різноманітні предмети, одяг
• Чудовий та надихаючий пост – також активно спонукає до поширення - як люди вміють щось робити самостійно або розповідають історії успіху
• Пости їжі та рецептів - це 1/5 із найпопулярніших постів
• Милі тварини – чому? Коментарі зайві ????
• Музичне відео – музика поширюється найкраще, особливо хіти та нові композиції. Маєте свої музичні вподобання – діліться кліпами, новинками!

Маркетологи IMAGO радять пам'ятати, що пости мають відповідати digital -стратегії, проте бути не лише рекламними. Ваша аудиторія очікує інформацію про відпочинок, креативні рішення, можливості розвитку з допомогою товарів і послуг - чекаємо відео ????
Нові підходи потребують чимало грошей
А що робити, коли права на помилку немає, а страх змарнувати ресурси не покидає?

До вашої уваги пропонуємо 3 простих способи зекономити на Facebook-рекламі:

1. Обирати оплату за кліки. Він дає можливість завжди зменшувати ціну реклами, бо якщо ваше оголошення дуже релевантне, то ви будете платити меншу ціну, ніж вкажете.

2. Передати налаштування людині з досвідом (працівник чи аутсорс), що дозволить доцільно витрачати кожен цент ваших вкладень.

3. Не користуватися Facebook. Трішки радикально, але на ньому, як то кажуть, "світ не зійшовся": є безліч офлайн-методів, розсилок та багато інших соцмереж, але про це розкажемо пізніше :).

Головне не поспішати, а розумно обдумати можливі стратегії або ж довіритися тим, хто знає, що робити.
Хоча Facebook у 21 столітті став одним із способів всеосяжного поширення інформації та реклами, існують певні заборони, про які ми повинні пам'ятати та, принаймні, знати.
Це далеко не повний список, а своєрідний топ-5 "вето":
- тютюнова продукція
- ліки
- зброя
- товари для дорослих
- трекери мобільних телефонів чи будь-яке інше обладнання для спостереження.

Обізнаність у сфері загальних норм та правил може вберегти вас від марної трати грошей, часу та нервів, витрачених на боротьбу з Facebook.

Будьте обачними та "тримайте" пильний погляд на контенті, який рекламуєте.
12 лютого / 2019
Made on
Tilda