Google ads| Реєтрація акаунту

Крок 1

Перейти за посиланням ads.google.com/intl/uk_ua/home/
та ознайомитися з можливостями, які надає реклама google ads.

Крок 2

На першому екрані вас зустрічає банерна реклама з написом 10 000 грн. Щоб реклама гугл стала доступна для вас – потрібно натиснути кнопку "Скористатися пропозицією"*.

Ця пропозиція діє за умови витрати 10 000 грн рекламного бюджету (+20% податку гугл едс). Гугл сам вирішує кому надавати цю пропозицію.

Google Ads створити акаунт гугл едс реклама гугл
Google Ads створити акаунт гугл едс реклама гугл

Крок 3

Далі потрібно заповнити всі стандартні дані для google ads (Україна, валюта гривня і т.п.)

Крок 4

Обовʼязково вибираєте тип платежів "Автоматичні платежі". Прикріплюєте картку, з якої буде списуватись бюджет.

Для Юридичних осіб необхідно залишити прямий перерахунок коштів. Під час реєстрації потрібно буде сформувати рахунок, але його можна не оплачувати наразі.

Крок 5

Під час створення акаунту, вас може попросити створити кампанію. Це може бути медійна реклама, реклама youtube чи товарна реклама. Наразі вам потрібно натиснути "Пропустити створення/перейти в режим експерта"  або створіть будь-яку тестову кампанію, ми видалимо як зайдемо на акаунт google ads.

Крок 6

Далі в розділі "Інструменти-Налаштування-Доступ та безпека" Додайте наш акаунт з правами адміністратора - imago.adsmanager@gmail.com

Google Ads створити акаунт гугл едс реклама гугл

Зареєструвати акаунт гугл едс – ніколи не було так просто! Все інше за нами) А саме: реклама Google, реклама YouTube, товарна реклама!