ЦИФРИ І ФАКТИ ПРО ІНТЕРНЕТ-АКТИВНІСТЬ

ДАНІ АКТИВНОСТІ В ІНТЕРНЕТІ ВРАЖАЮТЬ ;)

117 млрд. дол. доходу від реклами - отримали Google і Facebook у 2017р. Це більше, ніж всі інші ЗМІ світу загалом! Перспективи росту значні, бо близько 30% власників бізнесу не знають, які методи інтернет-маркетингу працюють, на жаль, не використовують веб-аналітику для оцінки ефективності просування бізнесу.

Просування та електронна комерція – потребують гнучкості, швидкого навчання та реагування (70% людей вже не переглядають інформацію далі 1-ї сторінки в Google).
ПРОДАЖІ В ІНТЕРНЕТІ
На 30% зріс товарообіг фізичних товарів і послуг в секторі e-commerce України у 2017 році
ü Більше 30% всіх онлайн-транзакцій здійснюються за допомогою мобільних пристроїв (у деяких великих інтернет-магазинів частка m-commerce досягає 60%), тому компаніям важливо дбати про адаптивність сайтів
ü На 30% люди запам'ятовують компанії, які присутні і онлайн, і офлайн - відповідно до дослідження Google – тому важливі мультиканальні продажі
ПОШТОВХ ДЛЯ КУПІВЛІ ????
У 2018 році товарообіг фізичних товарів і послуг в секторі електронної торгівлі:
- В Україні прогнозується на рівні 65 млрд. грн.,
- у всьому світі - повинен досягти позначки в 2 трильйони доларів США

Продаж продуктів компаній в інтернеті зростає (30% у 2017р.!). Звісно, є очевидні вигоди інтернету – час, швидкість, зручність, широкий вибір...

Проте дуже знаково, що купівля зростає у значній мірі завдяки використанню спеціалістами сучасних інструментів соціальних мереж, що можуть привабити і залучити клієнтів, направляють на агрегатори та корпоративні сайти або надають можливість придбати товар безпосередньо в мережах.
ЩО СТРИМУЄ РУХ В НАПРЯМКУ ОНЛАЙН-ПРОДАЖУ?
Нелегко з'явитися стрімко онлайн, особливо для великих компаній, з іншого боку – неминуче ????. Експерти стверджують, що значним бар'єром є законодавчі неврегульовані питання щодо електронної комерції. Важлива не лише онлайн-присутність, а й онлайн-культура компанії загалом.

Попит на товари є, не лише молодь, а й старше покоління може залучатися в онлайн-купівлю. Часто потрібно думати над тим, як вдосконалювати роботу виробників та продавців, оскільки не усі компанії якісно представляють товари, творять рекламні стратегії чи надають можливість безготівкової оплати.

Поряд з різними ключовими факторами, хочемо виділити важливість розвитку технічних питань, а також подальшої комунікації із клієнтами після першого контакту для успішної співпраці.
Спільний факт - люди купують частіше і більше в інтернеті ;)
I-ше місце займають такі категорії у країнах:

- Одяг, аксесуари – Україна, Польща, Болгарія, Сербія.

- Події і розваги - Литва, Латвія

II місце

- Подорожі, резервування – Литва, Болгарія

- Страхування - Латвія

- Технічне прилади – Сербія

- Книги, фільми, музика – Польща

В Україні жодна із цих категорій не входить в 5-ку найпоширеніших,

- Побутова техніка - в Україні на II-му місці

III місце – тут більше схожих категорій у аналізованих країнах

- Побутова техніка – Польща, Латвія, Болгарія

- Мобільні телефони – Україна (в Польщі – вони на IV місці , в Латвії, Литві - на V-му)

- Подорожі, бронювання - Сербія.

Спільний факт - люди купують частіше і більше в інтернеті ;)
13 лютого / 2019
Made on
Tilda